Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Koncert Stabat Mater w Wesołej

Zapraszamy na koncert pasyjny Stabat Mater Giovanniego Battisty-Pergolesiego w wykonaniu Chóru Il Canto Magnificat pod batutą Marty Zamojskiej-Makowskiej. Akompaniatorem będzie Gabriela Machowska. Wstęp wolny.

Kościół Opatrzności Bożej w Wesołej
93 wyświetleń
Kultura
17 mar, 2024
19:15
Koncert Stabat Mater w Wesołej

Data wydarzenia: 17 mar, 2024, 19:15

Miejsce wydarzenia: Kościół Opatrzności Bożej w Wesołej

zobacz również

Czytaj więcej

Koncert Gaby Kulki w WCK Międzylesie
Kultura
11 maj, 2024
19:00

Koncert Gaby Kulki w WCK Międzylesie

Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1
316 wyświetleń

Oficjalnie karierę muzyczną rozpoczęła w 2006 roku od samodzielnie nagranej i wydanej własnym sumptem płyty „Out”. To wtedy zaczęły zauważać ją media i rosnąca publiczność. Jednak przełomem był wydany z wielkim hukiem trzy lata później „Hat, Rabbit”. Posypały się laury: „Mateusz” radiowej Trójki, nominacja do paszportu Polityki, złota płyta i doskonałe recenzje, a także Fryderyk dla „wokalistki roku”.

Alter Ego – spektakl Teatru Południe
Kultura
28 kwi, 2024
19:00-21:00

Alter Ego – spektakl Teatru Południe

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawa
93 wyświetleń

W klinice Dr Simone la Scez dokonuje się przełomowy eksperyment. Czwórka ochotników zgłasza się na zabieg, który obiecuje szybką i bezbolesną zmianę ich niechcianych cech. Ale czy rzeczywiście można zmienić to, co nas definiuje, bez konsekwencji? W "Alterego" odkrywamy kulisy tego eksperymentu, to podróż przez labirynt ludzkiej psychiki. Scenariusz: Sylvia Wilczyńska, autorka książek m.in. "Topielice" i "Naznaczeni". Wydarzenie bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od 22.04 pod nr. tel. 22 773 55 99.

 
Malarstwo Sofii Beshlei - wystawa
Kultura
20 kwi - 17 maj 2024
16:00

Malarstwo Sofii Beshlei - wystawa

Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna"
58 wyświetleń

Sofiia Beshlei urodziła się we Lwowie. Ukończyła kierunek Sztuki Wizualne na Akademii Humanistyczno-Pedagogicznej im. Tarasa Szewczenki w Krzemieńcu. Uwielbia malować pejzaże, martwą naturę, obrazy tematyczne w technikach malarskich farbami olejnymi w stylu realizmu. Inspiruje ją głównie piękno natury – jej malowniczość i wyjątkowość. Szuka również inspiracji w dziełach mistrzów starożytnego malarstwa i sztuki współczesnej. Wstęp na wystawę wolny.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda