Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Koncert rodzinny - Muzyczna podróż do krainy wyobraźni / Wawer

Interaktywny koncert rodzinny (ok. 50 minut, dla dzieci 5+), który opiera się na historii opowiadanej przez aktora i publiczność, przy akompaniamencie improwizujących muzyków. Będziemy wspólnie wędrowali przez różne krainy wyobraźni, spotykając baśniowe postaci. Wystąpią twórcy tego przedsięwzięcia: kompozytor i pianista Jarosław Siwiński i kontrabasistka Małgorzata Kołcz oraz ich goście: aktorka Marta Dylewska oraz kompozytor i multiinstrumentalista Bartosz Kowalski-Banasewicz.

Udział w koncercie jest bezpłatny. Do zobaczenia!

Wawerskie Centrum Kultury
589 wyświetleń
Kultura
29 gru, 2024
12:00
Koncert rodzinny - Muzyczna podróż do krainy wyobraźni / Wawer
fot. Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej / Facebook

Data wydarzenia: 29 gru, 2024, 12:00

Miejsce wydarzenia: Wawerskie Centrum Kultury

Czytaj więcej

Koncert Trio Mariachi | Wawer
Kultura
26 lut, 2025
11:00

Koncert Trio Mariachi | Wawer

Wawerskie Centrum Kultury
406 wyświetleń

Daj się porwać latynoskim hitom podczas koncertu Trio Mariachi! Usłyszysz najpopularniejsze przeboje latino, zatańczysz salsę i macarenę. Wracamy z #WawerskaAkademiaSeniora z przytupem! Przed koncertem zapraszamy na wykład Jarosława Filipka o maskach karnawałowych, najpiękniejszych przebraniach i o historii samego weneckiego karnawału. Wstęp wolny!

Źródło: WCK

Rembertowska Choinka Muzyczna
Kultura
17 gru, 2024
18:00

Rembertowska Choinka Muzyczna

Dom Kultury Rembertów
489 wyświetleń

Uczestnicy i uczestniczki sekcji wokalnej i instrumentalnej DK Rembertów zapraszają na niesamowite wydarzenie. W ten magiczny wieczór sala wypełni się muzyką, świątecznym nastrojem i artystyczną energią! Przyjdźcie, aby wspólnie celebrować piękno muzyki oraz talenty uczestników. Zapraszamy! Wstęp wolny.

Rembertowskie Mikołajki
Samorząd
06 gru, 2024
16:00-18:00

Rembertowskie Mikołajki

Skwer przy stacji PKP Rembertów, al. gen. A. Chruściela “Montera” 1/3
616 wyświetleń

6 grudnia Rembertów odwiedzi Święty Mikołaj. Z tej okazji Urząd Dzielnicy Rembertów zaprasza do wspólnej zabawy w świątecznym klimacie. Zabawę rozpoczniemy o godzinie 16:00 od zapalenia choinki.

Na scenie wystąpią rembertowscy artyści ze szkół, przedszkoli, domów kultury i Rembertowskiej Akademii Seniora. Na najmłodszych czekać będzie karuzela wenecka i świąteczne animacje. Odwiedzi nas Święty Mikołaj ze śnieżynkami i elfami. Dostępna będzie też specjalna skrzynka na listy dzieci.

 

Organizatorami wydarzenia jest Dzielnica Rembertów, Dom Kultury “Wygoda” i Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzielnicy Rembertów.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2026 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda