Oficjalnie karierę muzyczną rozpoczęła w 2006 roku od samodzielnie nagranej i wydanej własnym sumptem płyty „Out”. To wtedy zaczęły zauważać ją media i rosnąca publiczność. Jednak przełomem był wydany z wielkim hukiem trzy lata później „Hat, Rabbit”. Posypały się laury: „Mateusz” radiowej Trójki, nominacja do paszportu Polityki, złota płyta i doskonałe recenzje, a także Fryderyk dla „wokalistki roku”.
Chwilę później światło dzienne ujrzał „Sleepwalk”, wspólne dzieło Gaby i znanego m.in. z zespołu Futro, Konrada Kucza. We wrześniu 2016 r. ukazało się nowe wydawnictwo Gaby zatytułowane „Kruche”. Album zebrał bardzo dobre notowania u recenzentów. W latach 2017 / 2018 artystka intensywnie koncertowała z projektem Młynarski plays Młynarski. Obecnie Gaba przygotowuje nowy, autorski materiał oraz stale koncertuje.
Wstęp biletowany. Bilety: 50 zł
Bilety dostępne są on-line - przez system Biletyna - https://wck-wawer.pl/kup-bilet lub w kasie WCK (pn-pt godz. 9.00-16.00).
Informacje pochodzą ze strony WCK.
Data wydarzenia: 11 maj, 2024, 19:00
Miejsce wydarzenia: Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1
Zapraszamy na wystawę ikon Artura Wesołowskiego. Wernisaż połączony będzie z prelekcją. Wstęp wolny.
Historia i tajemnice zawodu kata to podróż w przeszłość, podczas której odkryjemy historię jednego z najbardziej tajemniczych zawodów w dziejach. Dowiemy się, kim byli kaci, jakie mieli obowiązki oraz jak zmieniało się ich postrzeganie na przestrzeni wieków. Po wykładzie można wziąć udział w warsztatach kaletniczych, na których uczestnicy wykonają kaletki ze skóry. Prowadzi Leszek Tarwacki.
Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie (226126385) lub mailowo (aleksandrow@wck-wawer.pl).
Źródło: WCK Aleksandrów
Paweł Pańta to polski kontrabasista i basista, wykonujący muzykę jazzową i poważną. Ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Wstęp wolny. Więcej informacji na Facebooku.
Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?