Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Klub Podróżnika: Gruzja - Perła Kaukazu

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z tego cyklu Klub Podróżnika. Gościć będziemy Przemysława Wiktorczyka, autora bloga podróżniczego (także profilu FB i strony www o podróżach) Antek w podróży.

Villa Toscana, ul. 1 Praskiego Pułku 89
197 wyświetleń
Zaprosili nas
11 cze, 2024
18:30
Klub Podróżnika: Gruzja - Perła Kaukazu
fot. Facebook PTTK Wesoła

Wstęp wolny, zapisy na spotkanie nie są wymagane. Aczkolwiek gdyby Państwo byli zdecydowani wziąć udział w spotkaniu, to prosimy wpisać się na listę uczestników na stronie www.pttkwesola.pl w zakładce „Wycieczki”. Ułatwi to nam oszacowanie ilu osób się spodziewać i jak w związku z tym przygotować salę.


Uwaga! Po spotkaniu, partner naszego Klubu Podróżnika - Villa Toscana, specjalnie dla uczestników, zaoferuje (tu już odpłatnie) możliwość zamówienia gruzińskiej kolacji. Będzie także możliwość zamówienia gruzińskiego wina. Osoby chcące skorzystać z oferty Villa Toscana proszone są o wcześniejsze zarezerwowanie stolika pod numerem telefonu: 888 662 000.


Na kolejne spotkania Klubu Podróżnika zapraszamy od września br. Zawsze będzie to drugi wtorek miesiąca. A kolejni prelegenci zabiorą nas w wirtualne podróże po Kambodży, Alasce, i w wiele innych ciekawych miejsc…

Opis pochodzi z wydarzenia na Facebooku.

Data wydarzenia: 11 cze, 2024, 18:30

Miejsce wydarzenia: Villa Toscana, ul. 1 Praskiego Pułku 89

zobacz również

Czytaj więcej

W SIECI KЯEMLA. Spotkanie otwarte z Tomaszem Piątkiem
Warto poczytać
22 maj, 2024
18:30

W SIECI KЯEMLA. Spotkanie otwarte z Tomaszem Piątkiem

CPK, ul. Podskarbińska 2
55 wyświetleń

Tomasz Szmydt, Gerhard Schröder, Marine LePen, Viktor Orban, Tadeusz Rydzyk. Co łączy te nazwiska? Czy znają się nawzajem? A może jest ktoś, kto zna ich wszystkich?

Jak urządzić las? Spotkanie w Rembertowie
Samorząd
20 maj, 2024
11:00-12:00

Jak urządzić las? Spotkanie w Rembertowie

Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy (sala kolumnowa I piętro)
71 wyświetleń

Uproszczony plan urządzenia lasu to szczegółowy leśny plan gospodarczy, coś na zasadzie planu miejscowego. Takowy zostanie sporządzony także w warszawskich lasach, w związku z czym UD Rembertów zaprasza mieszkańców na spotkanie w tej sprawie. Sesja odbędzie się z udziałem przedstawicieli Lasów Miejskich – Warszawa.

Bezpieczna dzielnica - Nadwiśle (Wawer)
Samorząd
16 maj, 2024
10:00

Bezpieczna dzielnica - Nadwiśle (Wawer)

151 wyświetleń

Zapraszamy na spotkanie w ramach projektu "Bezpieczna dzielnica". Grupa osiedlowa "Nadwiśle" spotyka się 16 maja, o godz. 10.00, na ul. Cyklamenów (na parkingu między szkołą i przychodnią).

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda