Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Bezpieczna dzielnica - Stary Rembertów

Zapraszamy na spotkanie w ramach projektu "Bezpieczna dzielnica". Środa, 13 marca br. o godz. 18.00 - grupa osiedlowa Stary Rembertów. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Rembertów al. gen. A. Chruściela 28, pok. 507.

Urząd Dzielnicy Rembertów
461 wyświetleń
Samorząd
13 mar, 2024
18:00
Bezpieczna dzielnica - Stary Rembertów
fot. obido

Data wydarzenia: 13 mar, 2024, 18:00

Miejsce wydarzenia: Urząd Dzielnicy Rembertów

Czytaj więcej

Bezpieczna dzielnica - Stary Rembertów
Samorząd
09 lip, 2024
18:00

Bezpieczna dzielnica - Stary Rembertów

Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
410 wyświetleń

Delegatura SCB w dzielnicy Rembertów zaprasza na spotkanie poświęcone tematyce bezpieczeństwa na terenie osiedla Stary Rembertów. Spotkanie odbędzie się 9 lipca br. o godzinie 18:00 w Urzędzie Dzielnicy Rembertów, al. gen. A. Chruściela 28, pok. 507.

Źródło: https://warszawa19115.pl/-/-bezpieczna-dzielnica-w-rembertowie-26

Mariusz Szczygieł: spotkanie autorskie w Rembertowie
Kultura
10 sty, 2025
19:00

Mariusz Szczygieł: spotkanie autorskie w Rembertowie

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
458 wyświetleń

 

Mariusz Szczygieł odwiedzi rembertowską bibliotekę. Oprócz Hanny Krall jest najczęściej przekładanym na języki obce żyjącym polskim reportażystą. Jego książki zostały wydane w 21 krajach. Nauczyciel wielu reporterów młodego pokolenia, prowadzi autorskie zajęcia w Polskiej Szkole Reportażu. Założyciel warszawskiej księgarnio-kawiarni Wrzenie świata oraz wydawnictwa książkowego Dowody.

Wstęp wolny!
Więcej informacji na Facebooku. 
Bezpieczna dzielnica - Stary Rembertów / spotkanie
Samorząd
16 wrz, 2024
18:00

Bezpieczna dzielnica - Stary Rembertów / spotkanie

Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
394 wyświetleń

Kolejne spotkanie z cyklu, w którym mieszkańcy mogą wyrazić swoje opinie o bieżących problemach dotyczących bezpeczeństwa (i nie tylko) w swoich lokalnych społecznościach. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Rembertów przy al. gen. A. Chruściela 28, pok. 507.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2025 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda