Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

 

Fundacja Stań na nogi

Fundacja została założona z „potrzeby serca”, z przekonania i z wiary w zdolności i możliwości rozwoju człowieka na każdym etapie jego życia oraz prawa każdego człowieka do własnego rozwoju. Celem Fundacji jest: - wspieranie i dynamizowanie dzieci, młodzieży i dorosłych w odkrywaniu własnych zasobów kreatywności
Fundacja Stań na nogi

Fundacja została założona z „potrzeby serca”, z przekonania i z wiary w zdolności i możliwości rozwoju człowieka na każdym etapie jego życia oraz prawa każdego człowieka do własnego rozwoju.

Celem Fundacji jest:

- wspieranie i dynamizowanie dzieci, młodzieży i dorosłych w odkrywaniu własnych zasobów kreatywności oraz w tworzeniu autonomicznego, godnego, świadomego i twórczego życia, aby stanąć na nogi

- pokazanie młodym różnic kulturowych na tle kraju i Europy z zachowaniem szacunku do własnej tożsamości i tolerancji dla odmienności.

Zajęcia edukacyjno-artystyczne pobudzające kreatywność, artystyczne warsztaty interdyscyplinarne, zajęcia edukacyjno-psychologiczne i inne rodzaje aktywności mają na celu pomóc uczestnikom w docieraniu do siebie, budowaniu poczucia własnej wartości, tożsamości, waloryzowaniu indywidualności jednostki, faworyzowaniu pomysłów, inicjatyw indywidualnych i grupowych oraz wspólnych działań wielopokoleniowych, tworzenia dobra dla siebie i wokół siebie.

Więcej informacji na naszej stronie i facebooku:

www.stannanogi.org

www.facebook.com/Stannanogi

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2023 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda